Loading...

QUALITY

Our quality skils...

Quality

Okan Koltuk, Almanya’da LGA tarafından yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun ürünlere verilen GS Kalite Sertifikasına sahiptir. Bir markanın alabileceği en ileri ürün güvenliği ve kalite belgesi olan GS tüm Avrupa’da ve dünyada kabul görmektedir. Ergonomiden güvenliğe, kullanılan malzeme standartlarından dayanıklılığa birçok konuda test edilen ürünlerimiz zorlu bir sürecin ardından GS Sertifikası ile belgelendirilir.

Müşterilerimizin sağlığını ve güvenliğini her şeyin önüne koyan Okan Koltuk ürünleri maksimum güvenlik testlerinden geçer. E0 standardına uygun olarak ürettilen ürünler, TSE tarafından kanserojen etkinin olmadığını gösteren TSE E0 uygunluk belgesine sahiptir.

Okan Koltuk Elektrikli aksesuarlarında CE sertifikası, mekanizmalarda sağlanan kalite sertifikası gibi tüm güvenlik sertifikalarını bulunduran Okan Koltuk, metal ve diğer malzemelerde kullanılan boyalar ve kumaşlar için de AB tarafından yayımlanan RoHS Direktifi’ne ve EN 71-3 toksit element analizine göre uygunluk raporuna sahiptir ayrıca ISO 9001 ve ISO 14001 yönetim sistem belgelerine sahiptir.

1. Garanti Süresi
Ürünlerimiz her türlü üretim hatalarına karşı 4 farklı kalite kontrol noktasından geçerek kullanıcılarımıza ulaşmaktadır, buna rağmen oluşacak problemlere karşı ürünlerimizin tamamı 2 yıl garanti altındadır.
2. Garanti Koşulları
Ürünlerimiz kullanıcı hatası olmayan her türlü üretim, sevkiyat ve tedarik edilen yarı mamüllerin hatalarına karşı tam koruma altındadır.
3. Ürün Kullanım Klavuzu
Mobilya ve Koltukların daha uzun süre güzelliğini ve dayanıklılığını koruması için aşağıdaki önerilere uyulması çok önemli ve gereklidir.
* Mobilyalarınızı işlevleri dışında kullanmayınız.
* Mobilyanın konulacağı zeminin düzgün ve kuru olması gerekmektedir.
* Ev taşıma veya mobilyanın yerini değiştirme durumlarında, sürükleyerek veya dar yerlerden sürterek taşıma yapmayınız. Mobilyalarınızı darbelerden koruyucu paketlemeye özen gösteriniz.
* Mobilyalarınızı rutubetli, tozlu ve ortamlardan uzak tutunuz ve direkt güneş ışığından koruyunuz.
* Herhangi bir sebeple, mobilyalarınızın kol ve sırt kısımlarının üzerine ayak basarak çıkmayınız, oturmayınız.
* Mobilyalarınızın sandık bölümüne akıcı ve patlayıcı herhangi bir madde koymayınız. Bu bölümlere ağır maddeler koymamaya özen gösteriniz.
* Çocuklarınızın hareketli mekanizmalar ile oynamasına izin vermeyiniz.
* Evcil hayvanlarınızı mobilyalarınızdan uzak tutunuz.

lets talk